Авіакомпанія "Белавіа" - лідер пасажирських перевезень в Республіці Білорусь

Згадуючи авіаційний форум "АЕРОКОНГРЕС - 2018", хочеться відмітити презентацію авіакомпанії "Белавіа".

Авіакомпанія "Белавіа" - лідер пасажирських перевезень в Республіці Білорусь. В основу діяльності авіакомпанії закладений принцип створення позитивного іміджу, який формується на основі безпеки, регулярності та точності виконання польотів, поліпшенні якості обслуговування пасажирів.

Белавіа - це сучасна, динамічна компанія, яка відповідає останнім інноваціям в галузі цивільної авіації, прагне до постійного розвитку і вдосконалення, а також до залучення нового числа пасажирів.

Першочерговими завданнями ставить для себе модернізацію повітряного флоту, ефективне використання ресурсів, впровадження нових інформаційних технологій і постійне підвищення якості обслуговування, як на борту, так і на землі.

Основний акцент у своїй роботі авіакомпанія робить на наданні можливості клієнтам літати як прямими рейсами, так і без зволікання продовжити подорож в будь-яку точку світу, намагаючись врахувати при цьому всі побажання пасажира.

Завдяки розвитку транзитних перевезень, покупці нових і більш містких літаків, а також зниження тарифів і проведення акцій протягом 3-х років їм вдається щорічно збільшувати кількість пасажирів в середньому на 20%.
У поточному році частка транзитних пасажирів на регулярних рейсах авіакомпанії склала близько 60%, з України близько 80%.

Ставлення до роботи співробітників "Белавіа" і білоруську привітність можна оцінити кожен раз, подорожуючи авіалініями у службових справах або на відпочинок. Завдяки згуртованій команді професіоналів високого класу, які люблять свою роботу і пишаються нею, "Белавіа" за короткий період часу зарекомендувала себе як надійний і конкурентоспроможний авіаперевізник.

До всіх публікацій
Інші статті
Шановні друзі, колеги та партнери Асоціації «Аер...
21 грудня 2018, 17:37
Чергове засідання Правління Асоціації "Аеропорти...
19 грудня 2018, 16:32
Дивитися всі:
Події
"Протидія викликам та загрозам кібертероризму, ...
16 січня 2019, 16:33
Підсумки роботи Асоціації "Аеропорти України" ЦА...
29 грудня 2018, 20:33
Результати та перспективи співпраці після відвід...
11 грудня 2018, 09:25
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!