Хто опікується авіабезпекою в аеропортах та авіапідприємствах- вам буде цікавий цей захід!

Хто опікується авіабезпекою в аеропортах та авіапідприємствах- вам буде цікавий цей захід!

30 серпня 2018 року в терміналі КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Асоціація "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) проводить засідання комітету  з авіаційної безпеки (АБ) та конкурс «Кращий за професією з АБ » серед інспекторів операторів САБ.

Програма заходів передбачає30.08.2018р:

о 9-30 -  засідання комітету з АБ, де планується обговорення проекту Авіаційних правил України «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» та інших проектів нормативно- правових актів з АБ. Також будуть опрацьовані рекомендації з практичної допомоги фахівцям, які забезпечують АБ в аеропортах та авіапідприємствах.

о 15-00 -  проведення конкурсу «Кращий за професією з авіаційної безпеки», метою  якого  є підвищення мотивації працівників, виховання відповідального ставлення до забезпечення належного рівня АБ та підтвердження компетентності працівників АБ відповідному рівню підготовки. Згідно Положення в конкурсі приймають участь бригада пункту контролю з АБ у кількості 4-х осіб.

На захід запрошені:

  • Керівники авіапідприємств та їх заступники з АБ;
  • Начальники та фахівці які відповідають за забезпечення авіабезпеки в авіапідприємствах;
  • Компанії, які надають обладнання, послуги та матеріали для забезпечення АБ;
  • Представники Державіаслужби,  та державних органів, які співпрацюють з службами авіаційної безпеки: (Держприкордонслужба, митниці, СБУ, Поліції).

Інформацію про участь у заході (ПІБ, посада, контактні дані),  надіслати до 15.08.18р.  в ААУЦА E-mail: civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03 .

 

До всіх публікацій
Інші події
Щорічне свято авіаторів України - 5-ий міжнародн...
01 жовтня 2018, 18:00
До 5-го (ювілейного) Міжнародного авіаційного фо...
17 вересня 2018, 17:19
Дивитися всі:
Статті
Ассоциация "Аэропорты Украины"  ГА (ААУГА) выраж...
20 серпня 2018, 18:56
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!