Радує успіх виробників та задоволення замовників спеціальної техніки Компанії «ТІТАЛ»

Радує успіх виробників та задоволення замовників спеціальної техніки  Компанії «ТІТАЛ»

 

Керівництво Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА)  періодично  знайомиться з новинками виробництва та продукцією своїх учасників.

 Такий захід відбувся 18.02.2019р., на підприємство компанії «ТІТАЛ» де були показані обновлені  виробничі приміщення, нова удосконалена спецтехніка для протипожежного  та аварійного забезпечення роботи аеропортів та підприємств енергетичної галузі.

Оскільки сьогодні відбувається відродження авіаперевезень з регіональних аеропортів України, для підтримання сертифікаційних вимог на аеродромах, така техніка необхідна.

 Компанія "ТІТАЛ", (директор П. Брицький, комерційний директор  М. Горбатюк) в останні роки займає лідируючі позиції на ринку аварійно-рятувальної та пожежної техніки, займається розробкою, виробництвом і реалізацією спецмашин по утриманню в експлуатаційному стані покриттів аеродромів та доріг. Підприємство вже сьогодні працює за європейськими стандартами, до технічних характеристик і якості виробів практично немає зауважень (починаючи з комплектуючих агрегатів і закінчуючи зварюванням і фарбуванням), в основному застосовуються композитні синтетичні матеріали. Особливістю конструкцій спецмашин, є виготовлення цистерн з об'ємом від 500 до 13 000 л для води та інших рідин з поліпропілену - матеріалу, який не підлягає корозії та протистоїть механічним пошкодженням. Така техніка вже показала себе з позитивної сторони під час експлуатації в Національній гвардії - при тушінні пожеж в лісах та в НАК «Енергоатомі», це потужні насосні станції для забезпечення безаварійної роботи ядерних реакторів атомних електростанцій. Такі установки вже поставлена на майже всі АЕС України та здобула визнання МАГАТЕ.

На сьогодні аеродромно-пожежними машинами компанії «ТІТАЛ» укомплектовані аеропорти України:  «Київ» ім. І. Сікорського», «Львів» ім. Д. Галицького», «Одеса» , «Чернівці» та Республік Бєларусь, Азербайджану та інші.

   Особливо радує, що Компанія «ТІТАЛ» не стоїть на місці, а розвивається, впроваджує новітні технології та продовжує розробляти і виготовляти нові види сучасної спецтехніки. Так, останнім часом розроблено та виготовлено всесезонну, комбіновану комунально-прибиральну спецтехніку, яка при заміні обладнання працює цілий рік: зимою по очищенню покриттів від снігу та льоду, влітку від пилу та грязі.

Раді та горді, що маємо таких вітчизняних виробників – учасників ААУЦА!

До всіх публікацій
Інші статті
Спільне засідання комітетів інформаційних технол...
06 березня 2019, 12:47
26 лютого 2019 року відбулась зустріч керівництв...
26 лютого 2019, 17:50
Дивитися всі:
Події
Зустріч керівного складу авіапідприємств – члені...
22 березня 2019, 15:17
Таке розуміння та співпраця керівників регіону т...
19 березня 2019, 12:33
"Протидія викликам та загрозам кібертероризму, ...
16 січня 2019, 16:33
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!