СВОЄЧАСНО ПІДСТАВЛЕНЕ ПЛЕЧЕ КОЛЕГ ВСЕЛЯЄ ЩЕ БІЛЬШУ ВПЕВНЕНІСТЬ У ПЕРЕМОЗІ ТА ВІДРОДЖЕННІ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ.
Керівництво та усі учасники Асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації висловлює колегам з Ради Аеропортів Європи (АСІ-Еurоре) свою глибоку шану та вдячність за розуміння, підтримку та допомогу в ці тяжкі для нас часи. В даній непростій ситуації дуже важливо відчувати підтримку колег-однодумців і ми вдячні за таку ініціативу.
16 березня 2022 року ACI-EUROPE, на підтримку місії Airlink в Україні, запустила кампанію зі збору коштів серед понад 500 аеропортів Європи, своїх членів та їхніх ділових партнерів, щодо надання допомоги у ситуації, спричиненої вторгненням Росії в Україну та наступною гуманітарною кризою. Це спільна ініціатива між ACI-EUROPE та Airlink, неприбутковою гуманітарно-логістичною організацією, і вперше, коли ACI-EUROPE співпрацює з Airlink у рамках такого типу збору матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків агресій та стихійних лих.
Докладніше з ініціативою можна ознайомитися за посиланням: https://mcusercontent.com/.../22_03_16_ACI_EUROPE...
З 2014 року Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації є повноправним членом Ради Аеропортів Європи (ACI-Europe), що дає змогу долучитися напряму до проблем та рішень Європейського авіаційного товариства, отримати необхідні консультації, експертизи, підтримку та допомогу.
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
До всіх публікацій
Інші статті
Огляд міжнародної конференції Aviation-Event 202...
07 червня 2026, 21:00
Між Небом і Реальністю: Чому Історія SkyUp Важли...
14 травня 2026, 11:30
Дивитися всі:
Події
АвіаПММ - як основа безпеки польотів- актуальний...
03 червня 2026, 08:00
Щиро вітаємо вас зі світлим святом ПАСХИ!...
10 квітня 2026, 12:00
Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації ...
08 квітня 2026, 08:00
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!