Приємно привітати друзів, колег - учасників Асоціації

Приємно привітати друзів, колег - учасників Асоціації  Приємно привітати друзів, колег - учасників Асоціації  Приємно привітати друзів, колег - учасників Асоціації

Приємно привітати друзів, колег - учасників Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) з ювілеєм!

В ці передноворічні святкові дні ДП "Украерорух" відзначає своє 25- річчя від дня створення, як суб'єкта господарської діяльності.

Сьогодні - це розгалужена високотехнологічна компанія, яка протягом 25 років обслуговує українське небо, контролює та підтримує безпеку польотів у повітряному просторі України, надає якісну аеронавігаційну інформацію користувачам для забезпечення безпеки та регулярності польотів.

Керівництво підприємства удосконалює систему підготовки персоналу, розвиваючи систему сертифікації та центрів підготовки, формуючи інтелектуальний потенціал авіаційної галузі України.

Завдяки цілеспрямованості, невичерпної творчої енергії, творчого пошуку, високому професіоналізму, вмінню дбайливо зберігати закладені традиції ваш колектив постійно добивається успіхів у здійсненні найсміливіших амбіційних планів та ідей.

У цей святковий день від щирого серця бажаємо вашому професійному колективу подальшого процвітання, мирного неба, а кожному працівнику - міцного здоров'я, щастя, радості, добра, невичерпного ентузіазму, натхнення, благополуччя!

З такими словами до присутніх звернувся президент ААУЦА, який від імені Правління вручив подарунок, як символ миру та безпеки в небі України та відзнаку ААУЦА - "Почесний знак Асоціації "Аеропорти України" ЦА фахівцям підприємства, які активно співпрацюють з Асоціацією.