Учасники Асоціації "Аеропорти України" (ААУЦА) раді привітати свого колегу партнера з 10-річним ювілеєм!

Учасники Асоціації Учасники Асоціації Учасники Асоціації

Учасники Асоціації "Аеропорти України" (ААУЦА) раді привітати свого колегу партнера з 10-річним ювілеєм!

В цьому році виповнилося 10 років з дня заснування високотехнологічного підприємства «ПРОГРЕССТЕХ - УКРАЇНА», яке уже 5 років являється активним учасником ААУЦА та в цьому році було обране членом Правління - вищого керівного органу Асоціації.

Компанія «ПРОГРЕССТЕХ - УКРАЇНА» - підприємство, яке на протязі 10 років підтримує авіаційну галузь світу та виконує відповідальні конструкторські розробки елементів сучасних повітряних суден для передових авіабудівельних корпорацій світу Boeing, Bombardier, Cessna, Gulfstream, Mitsubishi, ГСС, Airbus, а також забезпечує обстеження, проектування, реконструкцію та будівництво особливо важливих об’єктів аеропортів - аеродромів: ЗПС, РД, перони.

Керівництво компанії внесло важливий внесок в удосконалення системи підготовки персоналу, формування інтелектуального потенціалу авіаційної галузі, здійснюючи підтримку та розвиток інженерної освіти в Україні.

Завдяки ініціативній цілеспрямованості, творчого пошуку, високому професіоналізму, вмінню дбайливо зберігати закладені традиції колектив компанії незмінно добивається успіхів у здійсненні найсміливіших амбіціозних планів та ідей.

Вдячні засновникам та керівництву групи компаній «ПРОГРЕССТЕХ – Україна» і особливо генеральному директору Андрію Фіалковському за організацію такого підприємства - гордість його працівників і нашої Держави та багаторічну співпрацю і довіру до Асоціації "Аеропорти України" ЦА.

У цей святковий день від щирого серця бажаємо вашому професійному колективу нових проектів, розробок, подальшого процвітання, а кожному працівнику - міцного здоров'я, щастя, радості, добра, невичерпного ентузіазму, натхнення, благополуччя!

З такими словами президент ААУЦА П.Липовенко вручив керівництву компанії від учасників ААУЦА вітальну адресу та пам'ятний подарунок.