Учасник Асоціації "Аеропорти України" ЦА -компанія GST -TRAVEL SECURITY KIT пропонує інноваційний продукт для додаткового захисту багажу!!!

Учасник Асоціації Учасник Асоціації Учасник Асоціації

Учасник Асоціації "Аеропорти України" ЦА -компанія GST -TRAVEL SECURITY KIT пропонує інноваційний продукт для додаткового захисту багажу!!!

Набір TRAVEL SECURITY KIT - це додатковий надійний захист особистих речей в подорожах.

У набір Travel Security Kit входять:

- 4 пломби-затяжки для валіз і сумок,

- 4 пломби-наклейки для сейфів і камер зберігання в готелях

- 4 серветки для знежирення поверхні, які забезпечують надійну фіксацію таких наклейок.

Набір розрахований на одну людину в дві сторони.

Переваги набору Travel Security Kit перед традиційними способами захисту - плівка, навісні замочки, кодові замки:

1. Пломби, які увійшли в набір, грають індикаторну роль. Про крадіжку ви дізнаєтеся відразу: в разі використання пломби-затяжки - при отриманні багажу (у багажній стрічки), в разі використання, пломби-наклейки - по поверненню в номер. На відміну від замків і плівки, які можна легко розкрити, а потім, повернути все в первинний стан, без будь-яких слідів. З пломбою так зробити не вийде. Якщо буде спроба розкрадання, цілісність пломби, в будь-якому випадку, буде порушена. Підмінити пломбу - не вийде. Кожна пломба має індивідуальний номер, який ніколи в нашій компанії не повторюється.

2. Економія часу. Встановити пломбу на чемодан або на сейф займе мінімум вашого часу. Якщо виникне необхідність показати валізу інспекторам авіабезпеки (АБ), митним органам або прикордонній службі, ви легко і швидко зможете зняти пломбу, а потім іншою пломбою опломбувати чемодан знову. Наявність же інших видів захисту займе більше вашого часу, а відповідно і ваших нервів.

3. TSK - це комплексне рішення для додаткового захисту особистих речей в подорож. Передбачено як для захисту валізи, так і для захисту сейфів в готелі. Платіть за один набір, отримуєте - подвійний захист. При використанні пакувальної плівки ви заплатите майже вартість набору і це тільки в одну сторону.

4. Опломбована валіза виглядає модно, сучасно і технологічно, на відміну від інших видів пакування.

5. Пломби, які увійшли в набір також відіграють попереджувальну роль - сама наявність пломби відбиває бажання зазіхнути на чуже. Наявність плівки і замків давно вже не лякають зловмисників, під це вже давно адаптувалися.

6. Використання пломб давно популярно в європейських країнах - їх використовують і їм довіряють у всьому світі!