Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення.

Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення. Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення. Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення. Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення.

Своєчасна підготовка - запорука успіху. Засідання комітету Асоціації «Аеропорти України» ЦА з авіпаливозабезпечення.

У зв'язку із підготовкою авіапідприємств до роботи в умовах нормативно - правової бази Європейського Союзу (ЄС) при асоційованому членстві України в ЄС та в майбутньому відкритому авіаційному просторі, Асоціація «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) ініціює ряд засідань своїх комітетів (основний робочий орган) з різних напрямків роботи аеропортів та авіапідприємств. Одним з основних напрямків діяльності, який безпосередньо впливає на безпеку польотів - це авіапаливозабезпечення.

14 грудня 2017 року засідання комітету з авіапаливозабезпечення відбудеться в АТБ Аерокосмічного інституту НАУ на території Державного музею авіації за адресою м. Київ, вул. Медова 1.

Початок о 9-30, реєстрація з 9-00.

На засіданні планується розглянути наступні питання:

• Стан нормативно - правового та технічного забезпечення виробничих процесів в підрозділах авіаційного паливозабезпечення та його відповідність європейським стандартам

• Виконання Постанови КМУ №891 від 22.11.2017р. "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку" .

В заходах планують прийняти участь фахівці: Міністерства Інфраструктури України, Укрметстандарту, Державної фіскальної служби, Державіаслужби України, Міністерства палива та вугільної промисловості, Міністерства оборони, представники: авіакомпаній та компаній, які надають послуги в сфері паливозабезпечення в аеропортах, іноземних компаній - виробників спецтехніки та обладнання, матеріалів, рідин.

Від аеропортів, хендлінгових компаній та авіапідприємств запрошуються: заступники керівників підприємств, які курують ці напрями діяльності, начальники служб та фахівці ПММ, спеціальних рідин.

Інформацію про участь (П.І.Б, посада, контакти учасника) необхідно надавати до 11.12.17р. в ААУЦА: Е- mail:civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03 (04).