Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці

Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці

Хочеться висловити ще раз велику подяку усім, хто організував заходи ААУЦА у Вінниці

Пройшов місяць після Аероконгресу -2017, а спогади і думки учасників дотепер повертаються до Вінниці.

Аероконгрес - як авіаційний міжнародний форум, уже вчетверте, об'єднав різних учасників авіаційного ринку: аеропорти, авіакомпанії, хендлінгові компанії, компанії, які надають послуги для аеропортів, консалтингові та туристичні компанії, виробників спецобладнання, матеріалів, проектантів та будівельників.

Цікаві презентації та доповіді на фоні виставочних експонатів надали практичний міжнародний досвід розвитку аеропортів, а передові виробники поділилися досвідом використання новітніх технологій, спецобладнання та спеціальної техніки в аеропортовій діяльності.

Увагу учасників привернули презентації та дискусії щодо взаємовідносин аеропортів, авіакомпаній, хендлінгових компаній та туристичної індустрії, прикордонних та митних структур, а також Міністерства Оборони.

Всі заходи відбулися, завдячуючи гостинності господарів - Вінницькій міській раді, "Аеропорту "Вінниця", які приклали багато зусиль, щодо організації заходу, зробити його комфортним та результативним.

Учасник ААУЦА - всесвітньо відома високотехнологічна компанія "Robert Bosch Ltd" уже вдруге зі своїм партнером ТОВ "Літер" організували якісний синхронний переклад та отримали велику кількість компліментів від учасників. Це ще раз підтвердило, що компанія "Robert Bosch Ltd" є не тільки виробником побутової техніки, а перш за все це лідер з розробки новітнього, високотехнологічного обладнання, де гарантується висока якість та надійність таких систем, як: безпеки та комунікації, пожежної сигналізації та доступу, відео-спостереження та конференц-систем, передових систем синхронного перекладу.

Учасники заходу та керівництво ААУЦА ще раз висловлюють глибоку вдячність за спонсорство та допомогу в організації усім, хто приймав у цьому участь, та маємо велику надію, що подібні заходи будуть проводиться і в подальшому та будуть приносити користь, відповідні результати в розбудові авіаційної галузі України.

До нових зустрічей!

Прес-реліз Асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації