Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА

Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА

Гостинна Вінниччина забезпечила проведення заходів ААУЦА

Проведення річних заходів Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) розпочалось 17 жовтня 2017 року в оновленому пасажирському терміналі аеропорту м. Вінниця. Вражаюче було спостерігати як за 1 рік змінився цей один із основних об’єктів аеропорту: оновлений інтер’єр технологічних зон обслуговування пасажирів, нове сучасне обладнання , інформаційні системи , зони відпочинку та харчування. При під’їзді до терміналу одразу відчутно, що є власник та відповідальний керівник.

В цей день під гаслами «25 років з аеропортами та для аеропортів» та «Ми раді кожному новому рейсу в аеропортах України» відбулися наступні заходи ААУЦА:Засідання Правління ААУЦА, загальні збори учасників та урочиста вечеря, присвячені в тому числі і 25-річчю заснування ААУЦА.

Згідно Порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Діяльність ААУЦА за звітній період

2. Склад учасників ААУЦА

3. Склад Правління ААУЦА

4. Склад ревізійної комісії ААУЦА та її звіт

5. Бюджет ААУЦА на 2017-2018 роки

6. Результати конкурсу «Аеропорт року -2017» та нагородження учасників ААУЦА

7. Прийом та виключення з учасників ААУЦА

За результатами голосування учасників загальних зборів (одноголосно) були прийняті до ААУЦА наступні підприємства та організації, керівники яких виступили з презентаціями їх діяльності.

• Кіровоградська льотна академія

• ДП «Аеропорт Житомир», ТОВ «Акорд»

• Авіакомпанія ДАП "Україна"

• ПАТ «КРЕДОБАНК»

• Хендлінгова компанія ТОВ «Компанія Скай Сервіс»

• ТОВ «Автомагістраль-Південь»

• ТОВ «Джет Сейл Сервіс»

• Компанія «ANKUR GROUP CORPORATION»

Доцільно відмітити, що це рекордна разова кількість бажаючих бути учасником ААУЦА за всі роки її існування.

Вперше учасниками стали авіакомпанія та фінансова установа:

• Державна авіакомпанія - ДАП «Україна»

• Один із найбільш рейтингових банків «Кредобанк». Це ще раз підтверджує авторитетність ААУЦА та довіру до неї.

Рішенням загальних зборів тимчасово призупинено участь в ААУЦА наступних учасників:

• ПАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування»

• ТОВ "Аеропорт Хендлінг"

За невиконання Статутних вимог та втрати зв’язку з ААУЦА, Правління прийняло рішення рекомендувати загальним зборам виключити з учасників Асоціації:

• ТОВ «Айкюжн ІТ» - Україна

• ТОВ "Скайінформ"

Також рішенням загальних зборів винесено попередження:

• ТОВ "Холлі Індастріал", Україна

• Інженерно-промислова компанія LAS-1, Латвія

• «ВЭЙХАЙ ГУАНТАЙ АЭРПОРТ ЭКВИПМЕНТ», Китай

У випадку не відновлення повноцінної участі в діяльності ААУЦА та не сплати членських внесків вище вказаним учасникам буде винесено клопотання щодо їх виключення.

Рішенням загальних зборів було збільшено кількість членів Правління ААУЦА на одного учасника, яким став ТОВ «Прогресстех –Україна».

Також рішенням загальних зорів був доукомплектований склад ревізійної комісії ААУЦА. Третім членом ревізійної комісії стала представник ДП «Украерорух» - заступник начальника відділу фінансово-економічного планування, Воскобійник Галина Іванівна.

За результатами конкурсу «Аеропорт року» переможцем було визначено КП «Аеропорт Вінниця». Основними критеріями конкурсу були: приріст за звітний період обслужених авіапасажирів на 229,7% та літако-вильотів на 154,9% в аеропорту. Аеропорт отримав перехідний кубок ААУЦА «Аеропорт року», а його керівник - Мазурець Ярослав Леонідович почесну грамоту та цінний подарунок.

Бажаємо аеропорту подальшого розвитку та збільшення авіарейсів, в тому числі і за новими напрямками!

За успіхи у розвитку авіаперевезень та активну участь в ААУЦА, аеропорт який вперше досяг суттєвих успіхів в аеропортовій діяльності: збільшення авіарейсів, обсягу авіаперевезень кубком "Успішний старт" нагороджено КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг», директор - Лашин Ігор Михайлович.

За вагомий особистий вклад у діяльність Асоціації «Аеропорти України» ЦА та з нагоди 25-річчя від дня її заснування почесним знаком ААУЦА були нагороджені директор аеропорту "Полтава" Колісник Ю.А та перший заступник генерального директора ТОВ МА "Дніпропетровськ" Криворотченко С.В., грамотами та цінними подарунками були нагороджені керівники підприємств: ТОВ “Прогресстех-Україна”, ТОВ «ІНТЕРАВІА», КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)», ТОВ "Мастер - Авіа", ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса», КП «Міжнародний аеропорт «Одеса», «Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг», ТОВ «ЗАПОРІЗЬКА ХЕНДЛІНГОВА КОМПАНІЯ», ТОВ «ВІПЛАСТ», ТОВ «УНІПРОМ», ПАТ «Страхова компанія Брокбізнес», ТОВ «ВАТЕК», ТОВ «Компанія ТІТАЛ», ПЗК «Австар», ректор НАУ.

З цікавими презентаціями діяльності в авіаційній галузі виступили представники компаній:

• «Євросмазка» з пропозиціями стосовно забезпечення контролю якості ПММ

• "Медінжиніринг" з пропозиціями багатофункціональних спеціальних машин

• "UVT group" з проектними рішення будівництва терміналів аеропортів

Завдячуючи гостинному, чуйному відношенню керівництва області, міста та аеропорту Вінниччини учасники заходів з великою зацікавленістю ознайомились із Вороновицьким музеєм історії авіації та космонавтики ім. Можайського, музеєм- «Вервольф» (Ставка Гітлера) та Національним музеєм-садибою М. І. Пирогова.

Правління Асоціації «Аеропорти України» ЦА, президент Асоціації Липовенко П.І. висловлюють щиру подяку Вінницькій міській раді та міському голові Моргунову С. А., його заступнику Скальському В.В. та керівникам відповідних департаментів та управлінь, фахівцям КП МА "Вінниця", особисто директору Мазурцю Я.Л. за гостинний прийом, увагу і доброзичливість, які були проявлені ними при організації та проведенні усіх заходів ААУЦА та Міжнародного авіаційного форуму «АЕРОКОНГРЕС-2017» у м. Вінниці.