Участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти –історія успіху»

Участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму  «Таврійські горизонти –історія успіху» Участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму  «Таврійські горизонти –історія успіху» Участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму  «Таврійські горизонти –історія успіху» Участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму  «Таврійські горизонти –історія успіху»

29-30 вересня на запрошення голів Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради делегація Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) на чолі з президентом П. Липовенко взяла участь у роботі 10-го міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти –історія успіху», який відбувся у м. Нова Каховка Херсонської області.

У заході взяли участь урядовці: міністри та їх заступники, керівники галузей та відомств, представники дипломатичного корпусу з більш як 20 країн в тому числі Канади, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Італії, Туреччини, Литви, Естонії, Македонії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану та ін., потужні вітчизняні та іноземні інвестиційні компанії, міжнародні та донорські організації, як експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці (всього близько 700 чол.).

Під час форуму було презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область. Все це можливо при хорошій логістиці переміщення пасажирів та вантажів, в тому числі і авіаційним транспортом. Кожного бізнесмена цікавив стан аеропорту, рейси, які виконуються та перспективи розширення авіаперевезень.

На ці та інші питання відповів президент ААУЦА П. Липовенко.

Основним меседжем його виступу було наступне:

• Регіон та його центральне місто, які мають діючий аеропорт підвищують свій статус в 2-2,5 рази в порівнянні з тими, що не мають. Це є одним із основних питань для інвесторів та бізнесменів по оперативному управлінню та впливу на бізнесові процеси.

• Тільки при умові об’єднання (зменшення політичних протистоянь ОДА, обласної та особливо міської рад) можуть бути винайдені кошти для реконструкції та модернізації аеропорту по прийому та випуску сучасних пасажирських та вантажних повітряних суден.

Для налагодження плідної співпраці по розвитку транспортної інфраструктури, особливо КП МА «Херсон» та туристичної сфери Херсонської області, на цьому заході був підписаний Меморандум між Обласною державною адміністрацією, Обласною радою та Асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації.

В Меморандумі знайшли відображення питання:

• подальшої плідної співпраці з КП МА «Херсон»;

• сприяння організації міжнародних та чартерних рейсів з КП МА «Херсон»;

• обміну досвідом з приводу сучасних технологій діяльності аеропортів;

• експертизи ААУЦА пропозицій та проектів по реконструкції об’єктів аеропорту, проведення спільних засідань, авіа форумів та інших заходів.

Для найшвидшого досягнення цілей за даним Меморандумом сторони зобов’язуються обмінюватись наявною у їхньому розпорядженні інформацією щодо усіх аспектів взаємного інтересу, проводити спільні консультації та семінари, встановлювати науково - технічні та комерційно - фінансові зв’язки.

Маємо надію, що найближчим часом КП МА «Херсон» займе гідне місце в міжнародних авіаційних перевезеннях за участю провідних гравців авіаринку.

Керівництво ААУЦА висловлює велику вдячність голові Херсонської ОДА - А. Гордєєву та голові обласної ради - В. Мангеру за розуміння реальної ситуації щодо стану КП МА «Херсон» та запрошення до співпраці по такій корисній та актуальній справі.