Щорічні заходи Асоціації

Щорічні заходи  Асоціації Щорічні заходи  Асоціації Щорічні заходи  Асоціації

Щорічні заходи Асоціації "Аеропорти України ЦА (ААУЦА)

Черговий 4-й міжнародний авіаційний форум для авіаційних фахівців та їх партнерів«АЕРОКОНГРЕС-2017» відбудеться 17-19 жовтня 2017 року в м. Вінниця за підтримки Вінницької міської ради та міського Голови - Моргунова С.А. та за участі представників Міжнародної Ради Аеропортів Європи (АCI Europe), ІКАО, ІАТА, центральних органів виконавчої та законодавчої влади України (АП, ВР, КМУ, Міністерства Інфраструктури, Державіаслужби, прикордонного та митного відомств) та власників регіональних аеропортів - голів обласних, міських рад України.

Мета:

Зібрати провідних галузевих експертів і топ-менеджерів аеропортів, авіакомпаній, хендлінгових компаній, фінансових установ, інвесторів, туроператорів, виробників спеціальної техніки/систем, обладнання, матеріалів, для проведення обміну ідеями та сучасним міжнародним досвідом з розвитку аеропортів; активно пропагувати авіаперевезення в Україні з залученням нових авіакомпаній та партнерів.

Дати проведення заходів:

• 17 жовтня 2017 року: Засідання правління, загальні збори учасників ААУЦА

Місце проведення: КП «Аеропорт «Вінниця».

• 18 жовтня 2017 року: 09.00-18.00, Міжнародний авіафорум «АЕРОКОНГРЕС-2017»

Місце проведення: Вінницька обласна філармонія , Хмельницьке шосе, 7.

• 19 жовтня 2017: екскурсії пам'ятними та туристичними маршрутами Вінниччини.

Формат «АЕРОКОНГРЕСу 2017»:

• міжнародний авіафорум у форматі дискус - панелей, круглих столів, презентацій, з доповідачами від аеропортів, авіакомпаній, АCI Europe, ІКАО, туроператорів та інших міжнародних авіаційних організацій та підприємств;

• виставка обладнання та технологій від провідних виробників та постачальників послуг для аеропортів, авіакомпаній та пасажирів.

Актуалізація інформації щодо програми та організації проведення АЕРОКОНГРЕСУ-2017 та більш повна інформація - на сайті ААУЦА http://www.aauca.org.ua/ та на сторінці ААУЦА в Facebook за посиланням www.facebook.com/UkraineAirports.

ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВАШОЇ УЧАСТІ НАПРАВЛЯЙТЕ ДО 11 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ.

ДО ЗУСТРІЧІ НА АВІАФОРУМІ!