Діяльність та плани розвитку ТОВ

Діяльність та плани розвитку ТОВ

Діяльність та плани розвитку ТОВ "ПРОГРЕСТЕХ - УКРАЇНА" - учасника Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА)

В рамках ознайомлення з діяльністю учасників ААУЦА, відбулася зустріч з керівництвом ТОВ «ПРОГРЕСТЕХ - УКРАЇНА», яке уже понад 10 років підтримує авіаційну галузь та виконує відповідальні конструкторські розробки елементів сучасних повітряних суден для передових авіабудівельних корпорацій світу.

Під час зустрічі президента ААУЦА Петра Липовенка, віце-президента Олександра Франчука, голови комітету стратегічного розвитку та міжнародних відносин Євгена Трескунова, директора КП «МА «Чернівці» Бориса Морського з генеральним директором групи компаній "ПРОГРЕСТЕХ" Андрієм Фіалковським та фахівцями компанії були обговорені питання співпраці та взаємодії між ААУЦА та ТОВ «ПРОГРЕСТЕХ - УКРАЇНА», обмін думками щодо розробки стратегії авіаційної галузі, розвитку авіаперевезень в Україні.

Керівник компанії ознайомив учасників з сучасними методами проектування, формами комунікацій (основне виробництво авіабудівних компаній знаходиться в Європі та Америці) та сучасною методикою підготовки кваліфікованого персоналу, адаптацією авіафахівців різних напрямків до стандартів авіавиробників Боїнг, Еірбас.

Компанія "Прогрестех - Україна є високотехнологічним підприємством, яке співпрацює з літакобудівними компаніями світових брендів Боїнг, Еірбас, Бомбардьєр, Сесна, Гольфстрім в частині розробки конструкції фюзеляжу, вузлів та агрегатів для сучасних повітряних суден.

На ряду з вище вказаним, компанія "Прогрестех - Україна" має аеродромно- технічний департамент, який проводить обстеження, проектування аеродромів, надає рекомендації щодо їх ремонту та експлуатаційного утримання.

А також це підприємство, єдине в Україні, яке має можливості і необхідне обладнання для інструментального випробування характеристик міцності аеродромних покриттів неруйнівним методом.

Організовує та здійснює підтримку та розвиток інженерної освіти в Україні, співпрацює з НТУ КПІ ім. І.Сікорського, НАУ, НАУ ХАІ ім. М.Жуковського та іншими.

Тривала й успішна участь в інноваційних міжнародних проектах дала можливість "Прогрестех - Україна" та її партнеру "Тукана Інжиніринг Україна", що входять в групу компаній "ПРОГРЕСТЕХ" сформувати потужні команди, котрі налічують більш як 500 висококваліфікованих інженерів i мають виняткові компетенції та унікальний досвід роботи.

Між керівниками ААУЦА і ТОВ «ПРОГРЕСТЕХ -УКРАЇНА» була досягнута домовленість щодо підтримки інших учасників ААУЦА з організації виробничих процесів та виділення приміщень, укомплектованих необхідним сучасним обладнанням для проведення заходів ААУЦА (засідань Правління, комітетів, семінарів та інше), за що ми дуже вдячні.

Гордимося такими учасниками!