Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту

Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту

Своєчасна підготовка до осінньо – зимового періоду (ОЗП) – успішне функціонування аеропорту

Що можуть запропонувати аеропортам учасники Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) в осінньо - зимовий період (ОЗП).

Компанія ТОВ «Медінжиніринг» - учасник ААУЦА з 2014 р. на базі фронтального навантажувача Амкодор 352С, виробництва ВАТ «Амкодор» (Білорусь) розробила відносно не дороге абсолютно нове рішення в сфері застосування комунальної техніки, що забезпечує виконання різнопланових функцій для потреб комунальних підприємств.

У 2017 році компанія ТОВ «Медінжиніринг» вийшла на ринок з унікальним рішенням для задоволення потреб аеропортів у використанні комунальної техніки. Нова універсальна снігоприбиральна техніка представляє собою економну високоефективну машину багатоцільового призначення.

Дана машина є фронтальним навантажувачем, яка відноситься до універсальних машин на ринку спецтехніки завдяки широкому спектру опцій навісного обладнання, яке можливо встановити за лічені хвилини. Такі машини є найефективнішими у випадках, коли необхідно не тільки розчистити сніг, а й повністю прибрати його з території. Навантажувач одночасно використовує відвал для снігу і підмітальну щітку.

Основною відмінністю такої спецтехніки є те, що фронтальний універсальний навантажувач можна використовувати протягом усього року завдяки системам швидкої заміни навісного обладнання, які встановлені спереду на базову машину. Така конфігурація дозволяє використовувати машину, як снігоочисник, бульдозер, екскаватор, або тягач. При необхідності машина може використовуватись, як тягач для переміщення повітряних суден (ПС) , завантажити або розвантажити вантажі, збирати та вивозити сміття та виконувати багато інших різнопланових функцій.

Ключовими перевагами навантажувача є маневреність, висока гідравлічна потужність і універсальність. Крім того, швидка і зручна система заміни навісного обладнання дозволяє в лічені хвилини приступити до нових завдань. Широкий спектр навісного обладнання забезпечує необмежені можливості при щоденному використанні.

Універсальна машина комплектується високоякісними агрегатами та обладнанням вітчизняних та світових виробників, які мають великі терміни гарантії.

У 2017 р. одним із перших таку універсальну машину придбав Міжнародний аеропорт «Вінниця», який уже зміг випробувати її в різних функціях для роботи, як комунальну машину та буксирувальник ПС, в будівництві об’єктів аеропорту.

«До цього року наш Вінницький КП "Аеропорт Вінниця» не мав сучасної ефективної снігоприбиральної техніки» - пише на своїй сторінці у Facebook міський голова Вінниці Сергій Моргунов, - «Тому щоб наступну зиму підприємство зустріло у "всеозброєнні" - за кошти міського бюджету після проходження тендеру вже придбано якісну сучасну спецтехніку із великим набором навісного обладнанням, що дозволить універсально використовувати цю техніку як для загальних потреб аеропорту, так і злітно-посадкової смуги зокрема.”

Динамічний розвиток в створенні нових типів навісного обладнання дає можливість розширити спектр застосування даної техніки і при необхідній модернізації замінювати лише робочий орган навісного обладнання і уникнути величезних витрат на придбання нової техніки на різній базовій основі.

Інформація для аеропортів, авіа та комунальних підприємств.