Звернення до власників аеропортів щодо їх подальшого розвитку

Звернення до власників аеропортів щодо їх подальшого розвитку Звернення до власників аеропортів щодо їх подальшого розвитку Звернення до власників аеропортів щодо їх подальшого розвитку Звернення до власників аеропортів щодо їх подальшого розвитку

В період з 15 по 18 червня 2017 року, на запрошення керівництва міжнародного аеропорту "Даламан" (Туреччина) - учасника ААУЦА, делегація Асоціації в складі представників власників та керівників аеропортів, туроператорів та логістичної інфраструктури України відвідала міста Даламан, Мармаріс провінції Мугла. Мета візиту - ознайомлення з діяльністю аеропорту "Даламан", його взаємозв'язок з виконавчою владою регіону, міст Даламану, Мармарісу, туристичною індустрією Туреччини. В заходах, які проходили в цей період, прийняли участь: губернатор провінції Мугла, мери міст Даламан та Мармаріс, голова торгової палати регіону, керівники провідних туристичних компаній, власники готелів, посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Вивчаючи досвід Туреччини з розвитку аеропортів та туристичної інфраструктури, можливо зробити основний висновок, що тільки зацікавленість усіх керівників, командна взаємодія може привести до таких результатів як у Туреччині, а це - до 10% ВВП приносить туристичний бізнес. Що так важливо для нашої країни.

Для цього необхідна розвинута інфраструктура і основний об'єкт цього ланцюжка - це аеропорт. Тому керівники держави, регіону роблять усе, щоб аеропорти розвивались та були сучасними, відповідали усім світовим стандартам - на що виділяються не малі кошти, як з центрального так і місцевого бюджетів.

Це видно на прикладі аеропорту "Даламан", в якому аеродром може приймати повітряні судна всіх типів без обмежень. В 2008 році введений в експлуатацію новий пасажирський термінал потужністю 10 млн. пас на рік, а в 2016 році почали будувати ще один - такої ж потужності. І все це завдячуючи розумінню, зацікавленості команді керівників, які визначили свою роль в розвитку регіону та аеропорту.

За результатами проведених заходів можна з впевненістю сказати що всі вище вказані представники міст, регіонів Туреччини зацікавлені в розвитку прямих двохсторонніх відносин з регіональною владою України. Відкриття авіасполучень між регіонами.

Керівництво ААУЦА пропонує вам свою підтримку у розвитку авіатуризму ваших міст та регіону, зокрема налагодження прямих контактів для організації туристичних авіаперевезень з аеропорту вашого міста в аеропорт «Даламан», який на сьогодні є активним учасником ААУЦА.

Готові розглянути Ваші пропозиції та сприяти вирішенню вищевказаних питань.