Привітання з 25-ою річницею організації – Асоціація «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА)

Привітання з 25-ою річницею організації –  Асоціація «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА)

Дорогі учасники Асоціації, колеги, партнери!

Сердечно вітаю усіх, хто мав та має відношення до аеропортової та авіаційної діяльності з ювілеєм - 25 річчям від дня заснування громадської організації - Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА).

25 років тому група ентузіастів, патріотів авіації на чолі, на той час - заступником начальника Українського управління цивільної авіації з експлуатації аеропортів та капітального будівництва, а на сьогодні - Почесним президентом Асоціації, шановним Анатолієм Миколайовичем Троценко, заснувала таку необхідну громадську організацію для сприяння розвитку аеропортів, підвищення іх ролі в авіаційній діяльності України, впровадження науково - технічного прогресу в аеропортову діяльність.

Щирість, дружні відносини, відповідальна співпраця, взаємодопомога – основні принципи ААУЦА.

За час свого існування в діяльності ААУЦА були різні періоди, це і виділення аеропортів в окремі суб'єкти (підприємства) господарської діяльності, передача аеропортів із державної в комунальну власність, забезпечення сертифікаційної придатності аеродромів, відповідність виробничих процесів європейським стандартам.

Найбільшого підйому та розвитку ААУЦА набула в період підготовки аеропортів України до обслуговування учасників та гостей Євро-2012 по теперішній час. В цей час приймалися відповідальні рішення щодо будівництва та модернізації об'єктів аеропортів, розроблялись програми, проекти, положення, інструкції та інші нормативно - правові та регуляторні акти.

За цей період в члени ААУЦА були прийняті підприємства розробники технологій та виробники сучасної спецтехніки для аеропортів із провідних країн світу: США, Німеччини, Франції, КНР, Австрії та інш. На сьогодні учасниками ААУЦА є 92 підприємства та організації із 12 країн світу, в тому числі 20 аеропортів України та аеропорт "Даламан" (Туреччина). З червня 2014 року ААУЦА являється повноправним членом Ради Аеропортів Європи (ACI-Europe), де представляє своїх учасників.

В Асоціації організовані та працюють 11 комітетів (основний робочий орган) з важливих напрямів діяльності аеропортів. Керівництво та члени комітетів є провідні фахівці, експерти авіаційної галузі, такі як: Трескунов Євген, Владіміров Євген, Драч Ольга, Павленко Микола, Краюшкіна Катерина, Федонюк Михайло, Мізюк Валентин, Корота Тетяна, Кошевий Сергій, Біскупський Віктор, Личик Віктор, які внесли нові принципи, ідеї в діяльність ААУЦА.

Сьогодні - це команда професіоналів, фахівців своєї справи.

Протягом 5 років для популяризації діяльності аеропортів України, підвищення рівня підготовленості персоналу, ознайомлення з новітніми технологіями аеропортової діяльності керівництвом ААУЦА організовувались наступні заходи: научно - практичні семінари, міжнародні авіафоруми, Аероконгреси (2014, 2015, 2016), конкурси "Аеропорт року" і "Кращий за професією", засідання Правління та комітетів ААУЦА в Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Франції, КНР, Норвегії, Туреччині.

Асоціація завжди підтримувала і буде підтримувати прозорі, незалежні та незаангажовані від фінансово-олігархічних груп відносини, які сприяють розвитку та відновленню діяльності усіх аеропортів України.

Це наше основне правило і ми цим пишаємося!

З найщирішими привітаннями від себе особисто та від усієї команди керівництва ААУЦА.

З ювілеєм, мирного неба, добра, здоров’я, благополуччя.

Будьте щасливі!

Урочисті заходи щодо відзначення ювілейної дати планується провести у першій декаді жовтня 2017р.

Президент ААУЦА

П. Липовенко