Вітання почесного президента, засновника Асоціації «Аеропорти України» ЦА Троценка Анатолія Миколайовича з нагоди 25 річчя Асоціації «Аеропорти України» ЦА

Вітання почесного президента, засновника Асоціації «Аеропорти України» ЦА Троценка Анатолія Миколайовича з нагоди 25 річчя Асоціації «Аеропорти України» ЦА

Шановні колеги!

Палко і щиросердно вітаю авіаторів, усіх учасників Асоціації «Аеропорти України» ЦА з чвертьвіковим ювілеєм - 25 річчям Асоціації.

Асоціація «Аеропорти України» ЦА (Асоціація) була створена в першу річницю незалежності України 18 червня 1992 року на установчій конференції уповноважених представників аеропортів, авіапідприємств та установ цивільної авіації України, що проходила в Київському інституті інженерів цивільної авіації (тепер НАУ).

На конференції було затверджено статут асоціації та обрано: Правління, ревізійну комісію, президента Асоціації та віце-президента. Президентом Асоціації обрано Троценко А.М., віце-президентом Коларта В.О. (начальник аеропорту "Вінниця").

Із 31-го учасника конференції, установчий договір створення Асоціації «Аеропорти України» ЦА спочатку підписали лише 16 аеропортів, інститут "Украеропроект" та Київський інститут інженерів цивільної авіації.

Через 5 місяців, у листопаді 1992 року, до складу Асоціації прийняли аеропорти: "Київ", "Кіровоград", "Тернопіль" а у 1997 році - аеропорти "Запоріжжя", "Кривий Ріг", "Харків" та "Симферопіль".

Завершили об’єднання усіх аеропортів України в Асоціації 11 червня 1998 року, прийнявши аеропорт "Бориспіль" та авіакомпанію «Дніпроавіа» разом з аеропортом "Дніпропетровськ". Всього в Асоціацію на 1998 рік входило 30 аеропортів та установ.

Створенню та діяльності Асоціації я присвятив більше 22 років. Асоціація за роки мого керівництва виросла з 18 учасників у 1992 році до 79 учасників станом на 1 січня 2014 року. Це аеропорти, підприємства, установи, компанії та фірми України, Росії, Білорусії, Латвії, Німеччини, Франції, Чехії, Швейцарії, США, Китаю, які співпрацюють з аеропортами України.

Асоціація «Аеропорти України» ЦА усі роки живе інтересами аеропортів та основним своїм завданням вважає вирішення нагальних питань аеропортів, захист інтересів її учасників та надання їм всілякого сприяння в розвитку.

Сьогодні у мої 87 років я відслідковую і радію успіхам авіаторів України та заходам які проводить Асоціація «Аеропорти України» ЦА.

З нагоди ювілею Асоціації вітаю і бажаю усім авіаторам та учасникам Асоціації відмінного здоров’я, успіхів в діяльності на благо Асоціації, подальшого розвитку та повного благополуччя вашим сім’ям.

Почесний президент, засновник Асоціації «Аеропорти України»ЦА

А.М. Троценко