Свято професійної майстерності безпосередніх виконавців по забезпеченню авіаційної безпеки в аеропортах України.

Свято професійної майстерності безпосередніх виконавців по забезпеченню авіаційної безпеки в аеропортах України.

Вперше за роки незалежності України було звернуто увагу на безпосередніх виконавців, які забезпечують авіаційну безпеку в авіапідприємствах.

19 травня 2017 року Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА), в терміналі "Д" , на обладнанні та умовах, які люб'язно надало керівництво міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни), провела Конкурс професійної майстерності інспекторів - операторів з авіаційної безпеки (АБ) на почесне звання «Кращий за професією з АБ».

Спонсорами конкурсу виступили ВВ ТОВ «Ватек»,ТОВ "МЕДІНЖИНІРИНГ" , ТОВ «ЕЛБИ», ТОВ «Роберт Бош ЛТД», ТОВ «Інтертрейд-Україна Лімітед».

Ініціатива керівництва ААУЦА щодо проведення Конкурсу була прийнята на попередньому засіданні комітету з АБ, який відбувся у листопаді 2016 року у м. Львові, можливість його проведення - відбулася завдяки організації керівництва комітету та допомоги аеропорту "Киїів" (голова комітету – Мізюк В.В).

Головну нагороду Конкурсу – Кубок ААУЦА, виборювали команди аеропортів: ДП МА «Бориспіль», ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького, МА «Київ» (Жуляни).

За результатами змагань у трьох номінаціях, Кубок Асоціації «Аеропорти України» ЦА отримали одночасно дві команди інспекторів - операторів ДП МА «Бориспіль» та ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького, які набрали однакову кількість балів та зайняли перше місце.

Друге та третє місце, відповідно, вибороли команди: друга команда ДП МА «Бориспіль» та МА «Київ» (Жуляни).

Команди – переможці Конкурсу нагороджені Почесними грамотами Асоціації «Аеропорти України», їх учасникам присвоєно почесне звання «Кращий за професією з АБ», вручено Грамоти Асоціації та цінні особисті подарунки.

Усі учасники конкурсу отримали Дипломи Асоціації «Аеропорти України», якими засвідчено їх участь у конкурсі, високу майстерність та професіоналізм.

Переможців Конкурсу тепло привітали – керівники Асоціації «Аеропорти України» ЦА, заступники директорів аеропортів з авіаційної безпеки.

Конкурс показав належний професіональний рівень підготовки інспекторів-операторів з АБ всіх учасників, знання нормативно правових актів та професійні навички в роботі з доглядовим обладнанням, досконале володіння питаннями технологій, забезпечення догляду на АБ при проходженні пасажирів.

Проведений Конкурс є стимулом заохочення інспекторів - операторів підрозділів авіаційної безпеки аеропортів до високоефективної роботи, почасти в стресових умовах, на різних типах обладнання, розповсюдження передового професійного досвіду, психологічної стійкості та дотримання технологій.

Керівництво Асоціації «Аеропорти України» ЦА висловлює щиру вдячність генеральному директору ТОВ "МАСТЕР- АВІА" Яковцю О.О. та заступникам Кравцову Є.С., Косинському В.В., а також керівнику підрозділу аеровокзального комплексу Рибалко В.В. міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни), за надану можливість проведення Конкурсу на базі діючого та сучасного обладнання терміналу - другого аеропорту України.