Наглядний приклад ремонту покриття ЗПС - самий результативний для фахівців аеродромних комплексів аеропортів.

Наглядний приклад ремонту покриття ЗПС - самий результативний для фахівців аеродромних комплексів аеропортів. Наглядний приклад ремонту покриття ЗПС - самий результативний для фахівців аеродромних комплексів аеропортів.

16.05.2017р. Асоціація "Аеропорти України"ЦА (ААУЦА), використовуючи обставини з закриттям та ремонтом злітно - посадкової смуги (ЗПС) в аеропорту "Київ" (Жуляни), провела науково - практичний семінар для фахівців аеродромно - технічних комплексів (АТК), де були розглянуті питання організації підготовки та проведення робіт з ремонту ЗПС, взаємодія підрозділів при плануванні ремонтних робіт на аеродромі, використання новітніх технологій, матеріалів та спецтехніки, оформлення відповідних документів.

Керівники аеропортів та начальники підрозділів, що забезпечують експлуатаційну придатність аеродромів: Борисполя, Харкова, Дніпра, Черкас, Чернівців, Одеси, Вінниці, Львова, Білої Церкви, Кривого Рогу, Полтави, Хмельницького, Гостомелю, представники ДП "Украерорух", проектних, наукових та будівельних організацій зустрілись в гостинному аеропорту "Київ" (Жуляни) для ознайомлення з підготовкою та організацією відновлення дефектних ділянок ЗПС аеропорту.

В ході засідання відбулася цікава дискусія стосовно якості виконання будівельних робіт, використання кондиційних компонентів асфальто - бетонної суміші, гарантійних зобов'язань підрядників, між учасниками, які представляють експлуатантів, проектувальників та підрядників.

Учасники заходу мали змогу побувати на ШЗПС, поспілкуватися з представниками замовника - першим заступником ГД КП МА "Київ" Петровським О.М., заступником ГД Сподарем С.А. та керівниками підрядної організації "Онур" (Туреччина), які розповіли більш предметно про ремонтні роботи, які проводяться на ЗПС.

Компанія Alle Design разом з представником компанії BASF Горбачовим К. провела на виділеній ділянці перону наочну демонстрацію використання ремонтних сумішей будівельної хімії BASF для ремонту цементно - бетонних покриттів, застосування яких край необхідно в аеропортах, де в проміжках між польотами ПС виникає необхідність швидко ліквідувати сколи або інші дефекти бетонних покриттів.

В ході засідання були заслухані виступи та презентації:

• Представника провідної світової компанії "Онур"- Туреччина щодо її можливостей та забезпечення якості в будівництві автодоріг, об'єктів інфраструктури та аеродромів;

• К. Горбачова про компанію BASF та застосування її продукції для ремонту цементно-бетонних покриттів аеродромів та інших будівельних конструкцій;

• С.Єжова (DR Energy Group) про сертифікацію та використання рідких та гранульованих протиожеледних хімреагентів власного українського виробництва;

• А.Антоненко (UVT - Унівентерм) про можливості в проектуванні при будівництві та реконструкції термінальних комплексів;

• М.Белова (Інститут "УКРДОРПРОЕКТ") про напрямки проектування будівництва та реконструкцій штучних покрить ЗПС;

• А.Белятинського (професор, д.т.н.,заступник директора інституту аеропортів НАУ) про розробку та впровадження проектно-нормативних документів з проектування та будівництва об'єктів аеропортів.

ААУЦА щиро вдячне керівництву міжнародного аеропорту "Київ"(Жуляни) та підрядній організації "Онур" за надану можливість провести таку цікаву та корисну для керівництва та фахівців аеропортів професійну зустріч.