Сучасність та своєчасність - запорука успіху молодої команди

Сучасність та своєчасність - запорука  успіху молодої команди

Підтримка регіональних аеропортів України та всебічне сприяння їх власникам - територіальним громадам в реконструкції та будівництві пасажирських терміналів та інших інфраструктурних об'єктів є одним із головних завдань Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА).

В рамках ознайомлення з діяльністю підприємств, які є учасниками ААУЦА відбулась зустріч керівництва Асоціації з представниками архітектурно - інжинірінгової компанії "UVT group", які нещодавно стали учасниками ААУЦА. Керівники - Андрій Антоненко та Олексій Агафонов.

Приємно спілкуватися з молодим, перспективним колективом "UVT group",що працює за напрямами:

Проектний менеджмент, генеральне проектування, проектування енергоефективних будівель, проектування об’єктів цивільної авіації.

В складі "UVT group" є спеціалісти які мають значний досвід в проектуванні та реалізації закордонних об’єктів державного значення.

За короткий час співпраці з аеропортами "UVT group" встиг відзначитись в проектуванні терміналів аеропортів : "Київ" (Жуляни), "Запоріжжя". Були попередньо відпрацьовані передпроектні рішення з реконструкції терміналів аеропортів "Івано-Франківськ", "Рівне", "Черкаси".

А взагалі , на сьогодні майже всі термінали України потребують будівництва та реконструкції згідно з останніми передовими технологіями та використанням сучасного обладнання .

Маємо надію, що авторський колектив компанії "UVT group" займе достойне місце в реалізації програми відновлення регіональних авіаперевезень з аеропортів України.