Асоціація "Аеропорти України"ЦА (ААУЦА) планує провести ряд заходів в період закриття на ремонт ЗПС аеропорту "Київ" (Жуляни)

Асоціація

Щиро вдячні керівництву аеропорту за надану можливість провести корисні для учасників ААУЦА заходи в період закриття на ремонт ділянок злітно-посадкової смуги (ЗПС) аеропорту.

16.05.2017р. проводиться засідання секції аеродромно - технічного комітету з експлуатації аеродромних покриттів, де будуть розглянуті практичні питання з організації підготовки та проведення робіт з ремонту ЗПС, використання новітніх технологій, матеріалів та спецтехніки, оформлення відповідних документів.

Реєстрація почнеться о 9:30 біля входу в адміністративну будівлю аеропорту "Київ" (Жуляни) за адресою: 03036, Київ, Повітрофлотський проспект 79 .

На засідання запрошуються:

• Керівники аеропортів та їх заступники з аеродромно – технічного забезпечення;

• Начальники та фахівці аеродромних служб;

• Представники Державіаслужби України, ДП«Украерорух»;

• Представники компаній, які є виробниками матеріалів, обладнання, спецтехніки для експлуатаційного утримання аеродромів.

18.05.2017р.- відбудеться засідання комітету з авіабезпеки (АБ) щодо організації виконання прийнятої ВР України "Програми з авіаційної безпеки", ознайомлення присутніх з передовими технологіями, засобами та обладнанням, що забезпечують АБ в авіапідприємствах.

Початок реєстрації о 9:30 в терміналі "Д" (для внутрішніх авіаперевезень).

На засідання комітету запрошуються керівників авіапідприємств та їх заступники з АБ, фахівці, які забезпечують авіабезпеку, представники компаній, які є виробниками обладнання з АБ.

19.05.2017р. - відбудеться конкурс працівників пунктів контролю з АБ «Кращий за професією з авіаційної безпеки», метою якого є підвищення мотивації працівників, виховання відповідального ставлення до забезпечення належного рівня АБ та підтвердження компетентності працівників АБ відповідному рівню підготовки.

Початок реєстрації о 9:30 в терміналі "Д".

Переможці Конкурсу будуть відзначені нагородами ААУЦА: Кубком та почесними дипломами Асоціації «Аеропорти України» ЦА, цінними подарунками, іменними сертифікатами учасників Конкурсу.

Інформацію про участь в заходах з наданням (ПІБ, посада, паспортні та контактні дані) необхідно надати до 10.05.2017р.,

E-mail: civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03 .