Комітети

Липовенко Петро Іванович

(Коротка біографічна довідка)

Народився 10 липня 1954 р. в с.м.т. Рокитне, Київської області, де закінчив загальноосвітню школу № 1.

Свою трудову діяльність розпочав у 1971 році, працюючи електромонтажником з електроустаткуванню повітряних суден на заводі № 410 цивільної авіації в м.Києві. З 1972р. по 1977 р. навчався і успішно закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА) - факультет аеропортів, де отримав спеціальність - інженер-механік (експлуатація засобів автоматизації та механізації аеропортів). Після закінчення працював за розподілом начальником спецавтоколони в службі спецтранспорту Херсонського ВАТ.

З 1980 по 2007 працював в аеропорту "Бориспіль". Свою кар'єру на підприємстві почав з посади механіка колони служби спецтранспорту, після чого працював головним інженером служби спецтранспорту, начальником служби спецтранспорту аеропорту, заступником начальника аеропорту - головним інженером; технічним директором аеропорту, змінним заступником генерального директора, першим заступником генерального директора аеропорту «Бориспіль», генеральним директором аеропорту «Бориспіль».

За весь період роботи в аеропорту «Бориспіль» безпосередньо відповідав за забезпечення безпеки польотів, організацію виробничого процесу з обслуговування повітряних суден, пасажирів і вантажів. Координував дії аеропорту з авіакомпаніями, суміжними структурами, державними органами влади. Розробляв і впроваджував структуру аеропортів європейського зразка, шляхом поділу Бориспільського об'єднаного авіазагону (ВАТ) на аеропорт, авіакомпанію і структуру управління повітряним рухом.

З 2007 по 2009 - експерт з питань експлуатації та розвитку аеропортів Виконавчої дирекції «Євро-2012»;

В 2009- Заступник Голови Державної авіаційної адміністрації України.

Свою діяльність в Асоціації «Аеропорти України» почав в 2011р. на а посаді віце-президента.

19.12.2013 р. на загальних зборах учасників Асоціації більшістю голосів був обраний Президентом Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації.