Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси

Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування    пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування    пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування    пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування    пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси

Введення в експлуатацію ще одного етапу обслуговування пасажирів у терміналі аеропорту міста Одеси

Такий захід відбувся 02.09.2017р. в день святкування одеситами Дня міста Одеси. Керівництво та усі учасники Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) привітали менеджмент та працівників аеропорту, власників – громаду міста Одеси, інвесторів, усіх мешканців Одещини з таким важливим для регіону та всієї України подією. Для мешканців регіону це подвійне свято: День міста та відкриття так необхідного для регіону об’єкту, який був збудований за інвестиційні кошти. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що це знакова подія, як «Південної Пальміри», так і України в цілому. При проектуванні та будівництві пасажирського терміналу аеропорту були враховані та впроваджені новітні технології та обладнання, які відповідають сучасним вимогам та європейським стандартам.

Такий термінал місту та регіону був необхідний ще в той період, коли будувались аналогічні об’єкти в аеропортах міст: Києва, Львова, Харкова, Донецька при підготовці до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу (ЄВРО - 2012), де в більшості випадків будівництво відбувалось за бюджетні кошти.

Враховуючи різке зростання пасажиропотоку в аеропорту м. Одеса (в 2016р. було обслужено більше 1 млн. пас.), навіть після відміни авіасполучення з РФ, менеджмент аеропорту, власники та інвестори прикладають максимум зусиль, щоб збільшити цей пасажиропотік в найближчий період мінімум в два рази, і в цьому є потреба…. На сьогодні стрімко зростає інтерес до цього регіону, як у мешканців України так і зарубіжних країн.

Усі заходи, які проводить ААУЦА, в тому числі і міжнародні, супроводжуються популяризацією аеропортів України, і якщо бути зовсім відвертим, то найбільшою популярністю у авіакомпаній, туроператорів, бізнесменів, торгових представників, компаній з вантажних, морських - річних перевезень користуються місто Одеса та її аеропорт. Для результативної співпраці з усіма зацікавленними, необхідно мати сучасну, розвинуту інфраструктуру аеропорту, в тому числі і відповідну злітно-посадкову смугу (ЗПС).

Вся авіаційна спільнота сподівається, що в найкоротші терміни все таки буде вирішена стратегічна проблема аеропорту м. Одеси – будівництво нової ЗПС. Тим більше, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв рішення щодо будівництва за державні кошти цього стратегічного об’єкту, який уже давно вичерпав свої ресурсні можливості.

Сьогодні цьому привабливому регіону, з високо розвинутим туристичним потенціалом, потребою в пасажирських та вантажних перевезеннях терміново необхідна злітно – посадкова смуга, яка зможе приймати повітряні судна усіх типів, у тому числі і широко-фюзеляжні пасажирські та вантажні далеко - магістральні літаки.

Керівництво аеропорту м. Одеси має надію та підготовлене до початку будівництва нової ЗПС уже в цьому році.