Чергове засідання Правління Асоціації «Аеропорти України»

Чергове засідання Правління Асоціації «Аеропорти України»

6 квітня 2017 року, на базі Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Чернівці», відбулось чергове засідання Правління Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА).

Аеропорт «Чернівці» було обрано для проведення засідання Правління Асоціації «Аеропорти України» не випадково, враховуючи відновлення розвитку в сьогоднішніх умовах та поєднано з ІІ -м міжнародним авіафорумом "Роль аеропорту "Чернівці" в розвитку економіки та туризму регіону"

Директором аеропорту «Чернівці» Морським Б.В., завдяки плідній співпраці з власником аеропорту - міською владою розроблено досить досконалу і перспективну стратегію розвитку аеропорту, яка може бути прикладом для багатьох регіональних аеропортів України.

У засіданні Правління ААУЦА прийняв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Середюк Володимир Богданович.

На засіданні Правління ААУЦА було розглянуто актуальні питання діяльності українських аеропортів, впливу Асоціації, як корпоративного галузевого громадського органу, на їх подальший розвиток та участі у вирішенні нагальних питань функціонування аеропортів у сучасних умовах.

Зокрема, були розглянуті питання:

- стан реалізації "Програми розвитку аеропортів України до 2023 року", затвердженої Постановою КМУ №126 від 24.02.2016року;

- створення необхідних умов та проведення заходів для організації авіаперевезень у регіональних аеропортах України

- прийому нових учасників до Асоціації «Аеропорти України» та виключення з її складу учасників, що не виконують статутні вимоги Асоціації ;

- поточної діяльності Асоціації.

В ході засідання, для членів Правління Асоціації було організовано скайп-конференцію з начальником відділу авіаційного транспорту МІУ Дурмуш Г.А., де учасники заслухали та прокоментували дії стосовно реалізації Програми розвитку аеропортів України до 2023 року.

На жаль керівництво Державіаслужби не винайшло можливості участі в засіданні Правління ААУЦА, що на думку учасників, характеризує їх відношення до проблем аеропортів та галузі в цілому, яких на сьогодні - не так уже і мало.

Питання порядку денного були детально та професійно обговорені учасниками заходу, де позиція керівництва Асоціації, зайшла цілковиту та одноголосну підтримку.

За результатами обговорення питань порядку денного було прийняте рішення щодо звернення до КМУ, МІУ,ОДА, Профспілок авіапрацівників - за роз'ясненням та перспективами реалізації деяких питань.

На засіданні Правління були розглянуті заяви щодо участі підприємств та організацій, які подали заяви до вступу в Асоціацію «Аеропорти України» ЦА:

1. ТОВ "НВП СПЕЦ_СЕРВІС" ,

2. ТОВ "УНІВЕНТЕРМ"-UVT group,

3. ТОВ "Одісей Тріп Супорт Європа",

4. Інститут "Укрдорпроект" .

Учасники засідання заслухали доповіді та презентації щодо їх діяльності.

Рішенням членів Правління зазначені організації та підприємства були прийняті до складу ААУЦА

Рішенням Правління, за невиконання статутних вимог, було виключено з Асоціації:

1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Охорона М", м.Київ, директор з маркетингу Соломін П.М.)

2. Компанія Lucebit Gmbh, м. Мангейм, Німеччина Директор Рудігер Везе.

Рішенням Правління, за письмовим зверненням, була призупинена участь в Асоціації наступних компаній:

1. Приватне акціонерне товариство «Українська страхова компанія АСКА», м. Київ, м. Київ, генеральний директор Шукатко А.О.

2. ТОВ «ДО ЕНД КО КИЇВ» - Австрія - Україна, генеральний директор Козлова О.С.

3.ТОВ «Бікор», м.Київ, генеральний директор Ціарковські Піотр

Також учасники заходу заслухали інформацію про діяльність та співпрацю з учасниками Асоціації керівництва ПрАТ «СК «Альфа Страхування».

Учасники заходу ознайомились із станом аеродрому та інфраструктури аеропорту «Чернівці», укомплектованістю аеропорту спецтехнікою, обладнанням та прийшли до висновку, що він має можливість обслуговувати як регулярні, так і чартерні авіаперевезення.

Учасники засідання вказали на заходи та роботи, які необхідно виконати для повноцінного відновлення стабільних польотів.

Керівництво ААУЦА висловлює щиру подяку директору аеропорту Морському Б.В., помічнику міського голови Руденку С.В за організацію заходу та побажання колективу аеропорту «Чернівці» нових плідних здобутків, розширення частоти та географії польотів.