"Протидія викликам та загрозам кібертероризму, як складова високого рівня безпеки в авіації"

На вимоги часу та згідно планів роботи Правління та комітетів  на 2019 рік,  Асрціація «Аеропорти України»ЦА (ААУЦА) проводить  спільне  засідання    комітетів авіаційної безпеки (АБ) та інформаційних технологій (ІТ).

 

Засідання  відбудеться в будівлі  Міністерства Інфраструктури України  (МІУ) за адресою, м. Київ, пр. Перемоги 14, кім. 303, 7 лютого   о 10 годині, початок реєстрації о 9:30. Програма буде надана пізніше.

 

Програма засідання комітету передбачає  надання  практичної допомоги спеціалістам, які організовують та здійснюють забезпечення діяльності  ІТ інфраструктури та  авіаційної безпеки в авіапідприємствах.

 

На засідання  будуть розглянуті ризики, що зв'язані з кібератаками,  консультації з підготовки до захисту та  мінімізації втрат, та  організаційні і практичні  заходи направлені   на забезпечення  безпеки в авіації.

 

Оскільки методи протидії кібератакам вирішуються  у взаємодії кількох підрозділів авіапідприємств, на засідання комітету запрошуються заступники керівників авіапідприємств,  керівники підрозділів та фахівці, які відповідають за авіабезпеку та ІТ інфраструктуру.

 

В засіданні комітетів планують прийняти участь представники МІУ, Державіаслужби, СБУ, Інституту ІКАО, підприємств, які організовують практичне забезпечення кіберзахисту: розроблення програм з використанням відповідного обладнання.

 

Запрошуємо до участі фахівців, які опікуються цим напрямом.

 

Додаткова інформація та реєстрація за е-mail: civilaviac@gmail.com, aau.avia@gmail.com та тел/факс : +380-44-339-27-03/04     

 

 

До всіх публікацій
Інші події
Підсумки роботи Асоціації "Аеропорти України" ЦА...
29 грудня 2018, 20:33
Результати та перспективи співпраці після відвід...
11 грудня 2018, 09:25
Дивитися всі:
Статті
Відбулась ділова результативна зустріч менеджері...
08 лютого 2019, 16:28
Відбувся конструктивний, діловий діалог представ...
28 січня 2019, 16:03
Шановні друзі, колеги та партнери Асоціації «Аер...
21 грудня 2018, 17:37
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!