DJI - світовий флагман, розробник і виробник безпілотних мультироторних літальних апаратів ( "літаючих камер"), мікроконтролерів, відеообладнання

Повертаючись думками до авіаційного форуму "Аероконгрес - 2018", який відбувся 27 вересня в Одесі, згадуються цікаві виступи та презентації, які хочеться більш детально розглянути та донести до авіаційної спільноти. 


Однією з компаній, яка виступала в рамках АЕРОКОНГРЕСУ є компанія DJI, офіційним партнером якої є QUADROCOPTER.

DJI - світовий флагман, розробник і виробник безпілотних мультироторних літальних апаратів ( "літаючих камер"), мікроконтролерів, відеообладнання. За 11 років компанія DJI пройшла шлях від піонера по створенню БПЛА до глобального лідера ринку, пропонуючи покупцям з усього світу продукцію для аматорського та професійного використання в таких областях як: аерозйомка, кіновиробництво, журналістика, будівництво, картографія, сільське господарство. У 2014 році продукція компанії увійшла в список "10 найбільш високотехнологічних продуктів 2014" журналу Times, а виданням The New York Times була внесена в список "Видатні високотехнологічні продукти і технології - 2014". Ідеологія компанії "літати може кожен", визначила простоту використання і управління дронами, зробивши продукцію компанії популярною у всьому світі.

В авіації продукція компанії DJI застосована для відображення ситуації в реальному часі, доступу до історії польотів, статистики та розширеного моніторингу. БПЛА є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку сучасної авіації, наприклад захист аеродромів від перельоту птахів, відеоспостереження з висоти пташиного польоту за станом та безпекою об'єктів аеропорту, всі завдання вирішуються безпілотними апаратами цілодобово практично при будь-яких погодних умовах і без ризику для життя людини.

DJI - лідер ринку дронів в Україні, адже ефективність - перш за все!

До всіх публікацій
Інші події
Шановні колеги та фахівці з управління повітряни...
20 жовтня 2018, 11:31
Керівництво Асоціації "Аеропорти України" ЦА (АА...
16 жовтня 2018, 16:53
Дивитися всі:
Статті
Сучасні форми комунікації – оперативність прийня...
14 листопада 2018, 17:14
Відбувся перший етап семінару з авіаційного стра...
09 листопада 2018, 16:18
F'Systems — розробник індивідуальних IT-рішень д...
05 листопада 2018, 18:15
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!