Свято професійної майстерності безпосередніх виконавців з забезпечення авіаційної безпеки в аеропортах України - відбулось!

Свято професійної майстерності безпосередніх виконавців з забезпечення авіаційної безпеки в аеропортах України - відбулось!

Керівництво Асоціації "Аеропорти України" ЦА вітає призерів конкурсу професійної майстерності серед інспекторів - операторів з АБ!

Другий рік поспіль перше місце та звання абсолютний переможець виборола команда з міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького у складі:

 • Савончук Зоряна Ярославівна - оператор ТЗК на безпеку;
 • Лібер Володимир Ігорович - оператор ТЗК на безпеку;
 • Семенович Світлана Михайлівна - оператор ТЗК на безпеку;
 • Філь Тарас Володимирович - оператор ТЗК на безпеку.

відповідальний керівник -  інспектор з авіаційної безпеки Крик В.М.

Друге місце посіла команда міжнародного аеропорту Київ ім. Ігоря Сікорського  (ТОВ "Мастер - Авіа") у складі:

 • Науменко едуард Сергійович -інспектор з авіаційної безпеки;
 • Притулюк Олеся Вікторівна - інспектор з авіаційної безпеки;
 • Прозора Ольга Сергіївна - інспектор з авіаційної безпеки;
 • Драгоєв Андрій Михайлович - інспектор з авіаційної безпеки.

відповідальний керівник Очканов А.О. - начальник підрозділу контролю на безпеку.

Третє місце посіла команда міжнародного аеропорту "Одеса"  (ТОВ "МА "Одеса") у складі:

 • Шелест Євген Вікторович  - інспектор ВК на АБ;
 • Шиманська Надія  Вікторівна - інспектор ВК на АБ;
 • Вороніна Ірина Євгенівна - інспектор ВК на АБ;
 • Войницька Ірина Олегівна - інспектор ВК на АБ.

відповідальний керівник Савісько І.В. - начальник відділу контролю (ВК) на АБ.

Учасники заходу, а це заступники директорів та керівники підрозділів аеропортів та авіапідприємств з АБ відмічають, що майстерність та професіоналізм ланки операторів, які безпосередньо контактують з авіапасажирами, росте рік у рік.

Це ще раз підтверджують результати за висновками незалежного жюрі нашого конкурсу у складі: Загній Тетяни Володимирівни - директора Європейського регіонального навчального центру ІСАО з безпеки в авіації, Сіряк Ірини Володимирівни  - провідного фахівця сектора методичного забезпечення заходів з авіаційної безпеки ДП "Украерорух", Анкудінова Костянтина Сергійовича  - начальника відділу контролю на АБ  міжнародного  аеропорту "Харків".

Ми вдячні членам журі за кропітку працю, використання досвіду, фаховість  у проведенні конкурсу та підведенні підсумків.

Відзначимо команди аеропортів Херсону та Запоріжжя, які також  показали високі результати.  Маємо надію, що набутий досвід  та навички, в тому числі і фахівцями з АБ Миколаївського міжнародного аеропорту, які цього разу були в якості спостерігачів, дадуть змогу  виборювати призові місця в наступні роки. 

Свято відбулося, переможці отримали цінні подарунки, а учасники цього конкурсу будуть згадувати радість змагань та готуватися до майбутніх!

На превеликий жаль не всі аеропорти змогли надати свої команди для участі в конкурсі, хто із-за зайнятості персоналу та відсутності повної комплектації, а хто в силу своїх амбіцій та відсутності відчуття  потреб безпосередньої зустрічі фахівців - виконаців, які забезпечують авіабезпеку в авіаційній галузі.

ААУЦА виражає велику вдячність керівництву Миколаївського міжнародного аеропорту за надану можливість та організацію проведення заходу на базі оновленого пасажирського терміналу. Бажаємо, щоб в ньому найближчим часом з'явилося багато авіапасажирів! 

До всіх публікацій
Інші події
Щорічне свято авіаторів України - 5-ий міжнародн...
01 жовтня 2018, 18:00
До 5-го (ювілейного) Міжнародного авіаційного фо...
17 вересня 2018, 17:19
Дивитися всі:
Статті
Ассоциация "Аэропорты Украины"  ГА (ААУГА) выраж...
20 серпня 2018, 18:56
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!