Кубок та подарунки переможцям уже підготовлені. Чекаємо на учасників конкурсу "Кращий за професією з АБ" серед аеропортів та авіапідприємствм

Кубок та подарунки переможцям уже підготовлені. Чекаємо на учасників конкурсу "Кращий за професією з АБ" серед аеропортів та авіапідприємств

30 серпня 2018 року в терміналі КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Асоціація "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) проводить засідання комітету з авіаційної безпеки (АБ) та конкурс «Кращий за професією з АБ » серед інспекторів операторів САБ.

Програма заходів передбачає 30.08.2018р:
о 9-30 - засідання комітету з АБ, де планується обговорення проекту Авіаційних правил України «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» та інших проектів нормативно- правових актів з АБ. 

о 15-00 - проведення конкурсу «Кращий за професією з авіаційної безпеки», метою якого є підвищення мотивації працівників, виховання відповідального ставлення до забезпечення належного рівня АБ та підтвердження компетентності працівників АБ відповідному рівню підготовки. Згідно Положення в конкурсі приймають участь бригада пункту контролю з АБ у кількості 4-х осіб.

На захід запрошені:
- Керівники авіапідприємств та їх заступники з АБ;
- Начальники та фахівці які відповідають за забезпечення авіабезпеки в авіапідприємствах;
- Компанії, які надають обладнання, послуги та матеріали для забезпечення АБ;
- Представники Державіаслужби, та державних органів, які співпрацюють з службами авіаційної безпеки: (Держприкордонслужба, митниці, СБУ, Поліції).

Інформацію про участь у заході (ПІБ, посада, контактні дані), надіслати . в ААУЦА E-mail: civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03 .

Керівництво ААУЦА виражає велику вдячність генеральному директору КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Барні Ф. П. та його фахівцям за надання можливості та організацію заходу в терміналі аеропорту.
 
До всіх публікацій
Інші події
Результати та перспективи співпраці після відвід...
11 грудня 2018, 09:25
Завершились курси з підвищення кваліфікації з ав...
28 листопада 2018, 16:14
Дивитися всі:
Статті
Маємо надію, що взаємовідносини між Асоціаціями ...
12 грудня 2018, 16:07
Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з про...
07 грудня 2018, 12:59
Миколаївщина - надійний партнер...
20 листопада 2018, 16:27
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!