"Відродження та розвиток авіаперевезень з регіональних аеропортів"

"Відродження та розвиток авіаперевезень з регіональних аеропортів"-

Під таким гаслом 21 червня о 10-00 в м. Рівне відбудеться міжнародний авіаційний форум в конференц-залі готелю "Україна" (вул. Соборна, 112, Рівне, 33028 ).

На захід, який організовує Асоціація "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) запрошені представники ВР, МІУ, ДАС, власників аеропортів, авіакомпаній, туроператорів, хендлінгових компаній, науково-проектних закладів.

Програма заходу передбачає розгляд глобальних питань для розвитку авіації України, виступи, презентації, дискусії за напрямками взаємодії усіх учасників ринку авіаперевезень, сучасні вимоги до аеропортів.

На протязі заходу планується огляд інфраструктури Рівненського аеропорту, а також ділове спілкування учасників заходу з представниками ЦОВВ, аеропортів, підприємств та організацій.

Місце проведення засідання вибрано не випадково, оскільки власники (Рівненська обласна Рада) та керівництво аеропорту прикладають багато зусиль для розвитку авіаперевезень з аеропорту.

Конкретна програма заходу наразі опрацьовується.
Запрошуємо учасників ААУЦА до участі. Ваш досвід та можливість поділитися практичними порадами допоможуть в розвитку не тільки ОКП МА "Рівне", а й іншим регіональним аеропортам.

Інформацію про участь (П.І.Б., контакти) направляти в ААУЦА за тел. 044-339-27-04, 044-339-27-03; e-mail: civilaviас@gmail.com.

До всіх публікацій
Інші події
До 5-го (ювілейного) Міжнародного авіаційного фо...
17 вересня 2018, 17:19
Відзначення чергових досягнень учасниками Асоціа...
17 вересня 2018, 11:27
Дивитися всі:
Статті
Ассоциация "Аэропорты Украины"  ГА (ААУГА) выраж...
20 серпня 2018, 18:56
Дивитися всі:
Залишайтесь
в курсі
Дякуємо, що підписалися на наші новини!